|
|
Б.Ванайя Кумарі |
Дорогі Друзі Ісуса.
Вітання Вам від Б.Ванайя Кумарі!
Мені 12 років і навчаюсь я у спеціалізованій школі для глухих. Це вільна школа-інтернат для глухих. Тут працюють 18 учителів та живуть 120 студентів. Ми вивчаємо 5 основних предмети:
Також ми вивчаємо прикладні предмети, такі як виготовлення свічок, пошиття одежі, приготування вазелінової мазі, виготовлення шматочків крейди та сшивання книжок. Ми отримуємо 500 рупій (Індійська валюта) продаючи вазелін. Більшість з нас мають індивідуальні слухові апарати, які ми носимо на уроках. А от стаціонарні слухові системи ми маємо лише в двох класах.
Минулого року я хворів туберкульозом і приймав ліки 6 місяців. Тепер я одужав і зі мною все добре. У нас є один аудіометр (для перевірки слуху) та один мовний тренажер на всю школу. І хоч наші вчителі - дуже хороші вчителі, проте ми сильно обмежені в обладнанні
. На уроках ми навчаємось з 8:45 до 16:30. Ми граємо різні ігри ввечері. Також у нас в школі є сад, де ми садимо різні рослини та доглядаємо за ними. Ми вирощуємо квіти та овочі. Також у нас в школі є магазин. В школі працюють два повари, одна няня, три господарських працівника та керуючий нашим гуртожитком. На Різдво ми ходили до церкви.Там було дуже гарно прикрашено і звучали дуже гарні пісні. Мені вдалося навіть почути кілька високих звуків. Ми їли там торти, фрукти, курчат, бір'яні (рис з м'ясом) та цукерки. Наш церковний голова Преподобний Фр.Б.Марреді був і залишається дуже добрим до нас. А 8 січня 2001 року ми святкували день школи, після чого з 9 січня у нас були канікули на цілих 12 днів.